Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła – 14.01.2018

 1. Msze św. o godz. 7:30, 9:00, o godz. 10:15 spotkanie dzieci klas III i ich rodziców w ramach przygotowania do I Komunii Św., o godz. 11:00 – Msza św. z udziałem dzieci, 12:30, ostatnia Msza św. o godz. 17:00. Taca na zapłatę za dotychczas wykonane prace w naszym kościele.

 

 1. Dziś w Kościele obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Módlmy się o zachowanie wiary dla naszych rodaków żyjących poza granicami naszej Ojczyzny.

 

 1. W tym tygodniu:
 • W środę – Wspomnienie Św. Antoniego, Opata.
 • W piątek – Wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa.

 

 1. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o modlitwie w tej intencji. Także w czwartek nie będzie Mszy św. o godz. 8:00.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek, na godz. 20:00.

 

 1. Dziękujemy za miłe przyjęcie podczas kolędy mieszkańcom ulicy: Gminnej, Odrodzenia, Zatokowej, Dawnej, Rybackiej i Tęczowej. Porządek wizyty duszpasterskiej w kolejnym tygodniu znajdziemy na tablicy informacyjnej przed kościołem oraz na stronie internetowej.

 

 1. W przyszłą niedzielę, 21 stycznia, w czasie mszy św. spotkanie z prof. Mieczysławem Guzewiczem. To doktor teologii biblijnej, rekolekcjonista, wykładowca oraz autor wielu książek. Jest także konsultantem Rady Episkopatu Polski ds. Rodziny. Pracuje również dla Ministerstwa Edukacji Narodowej jako ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli.

 

 1. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Niedziela”.

 

 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności Pan Bóg odwołał ś.p. Mariana Kurskiego z ul. Kiepury i ś.p. Janinę Sikora z ul. Św. Pawła. Jej pogrzeb w poniedziałek rozpocznie się Mszą św. o godz. 13:00 w naszym kościele. Polecajmy ich dusze miłosierdziu Bożemu słowami modlitwy: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”
 2. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień 

Ogłoszenia parafialne z poprzedniego tygodnia