Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019

 1. Msze św. o godz. 7:30, 9:00, 11:00 – Msza św. z udziałem dzieci, 12:30, ostatnia Msza św. o godz. 17:00. Po Mszy św. nabożeństwo Gorzkich Żali. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego naszej archidiecezji.

 

 1. Dziękujemy za ofiary składane do puszek w ubiegłą niedzielę na rzecz pomocy Kościołowi w Świecie. Zebrano kwotę: 754 zł.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8:00, o godz. 17:00 nabożeństwo pokutne i wynagradzające za zabijanie nienarodzonych oraz modlitwa w intencji rodzin oczekujących dziecka, a także rodzin wielodzietnych. O godz.  18:00 Msza św., po niej zbiórka ofiar do puszek na „Fundusz Obrony Życia”. Już dzisiaj w zakrystii można odebrać deklaracje na duchową adopcję dziecka poczętego.

 

 1. Wszystkie dzieci zapraszamy do udziału w konkursie na największą i najpiękniejszą palmę. Rozstrzygnięcie konkursu w Niedzielę Palmową przed Mszą św. o godz. 11:00.

 

 1. Droga Krzyżowa w piątek:         o godz. 16:00 – dla dzieci, o godz. 16:45 – dla starszych i młodzieży.
 • Uwaga: kancelaria w piątki w Wielkim Poście czynna będzie od godz. 18:30 do godz. 19:00.

 

 1. Chłopców, którzy pragną zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10:00 do sali na plebanii. Spotkanie lektorów w sobotę o godz. 10:30.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek, na godz. 20:00.

 

 1. Za dwa tygodnie w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Program otrzymamy w przyszłą niedzielę w Biuletynie Parafialnym na miesiąc kwiecień. Tam również porządek rekolekcji dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 29.

 

 1. Od dzisiaj do Niedzieli Palmowej włącznie możemy przynosić do kościoła i składać do ustawionych pojemników dary żywnościowe, z których przygotujemy paczki świąteczne i przekażemy najbardziej potrzebującym rodzinom naszej parafii jako dar naszych serc na ich stół świąteczny.

 

 1. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia parafialne z poprzedniego tygodnia