Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła – 17.06.2018

 1. Msze św. o godz.: 7:30, 9:00, 11:00, 12:30, i ostatnia Msza św. o godz. 17:00. Po niej nabożeństwo czerwcowe. Taca na seminarium duchowne naszej archidiecezji.

 

 1. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie i w niedziele po Mszy św. wieczornej. W kaplicy św. Anny nabożeństwo w każdą sobotę o godz. 19:00.

 

 1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę z przeznaczeniem na zapłatę za prace wykonane w kościele. Złożono kwotę: 3223 zł.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W czwartek – Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika.
 • W sobotę – Dzień Ojca. Wszystkim Ojcom w dniu ich święta życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki oraz wstawiennictwa Św. Józefa.
 1. Z racji zakończenia roku szkolnego okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży w poniedziałek o godz. 16:30.

 

 1. W czwartek rano o godz. 8:00 nie będzie Mszy św.

 

 1. Od piątku do niedzieli włącznie w naszej parafii będą prowadzone Warsztaty Muzyki Liturgiczne pod kierunkiem Panów: Pawła Bębenka, Piotra Pałki i Huberta Kowalskiego. Uczestnicy tych Warsztatów będą śpiewać w sobotę podczas Mszy św. o godz. 18:00, a po niej uroczysty koncert pieśni religijnych.

 

 1. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w niedziele o godz. 12:30, natomiast w dni powszednie o godz. 8:00 i 18:00. Przypominamy dzieciom i młodzieży o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej mszy św. także podczas wakacji.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20:00. Dziękujemy nowożeńcom za kwiaty do kościoła.

 

 1. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień 

Ogłoszenia parafialne z poprzedniego tygodnia