Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020

 1. Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania – Niedziela Dobrego Pasterza. Msze św. o godz.: 7:30, 9:00, 11:00 – po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci z klas III i IV, 12:30, i ostatnia Msza św. o godz. 17:00. Po niej nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic różańcowych.

 

 1. Nabożeństwo majowe w dni powszednie oraz w niedziele i święta po Mszy św. wieczornej. W kaplicy św. Anny w związku z zaistniałą sytuacją nabożeństw majowych nie będzie. Na czas miesiąca maja i nabożeństw majowych prosimy o dekorację krzyży przydrożnych i kaplicy św. Anny.

 

 1. Dziękujemy za ofiary składane na tacę w ubiegłą niedzielę z przeznaczeniem na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele. Złożono kwotę: 2326 zł.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W poniedziałek – Wspomnienie Św. Floriana, Męczennika.
 • W środę – Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
 • W czwartek – I czwartek miesiąca. Modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne podczas nabożeństwa majowego.
 • W piątek – Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski.

 

 1. Taca z przyszłej niedzieli, jak do tej pory w drugą niedzielę miesiąca, na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek po nabożeństwie majowym.

 

 1. Przypominamy o obowiązku spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej (KPK, Kan. 920, par. 2). Okres ten kończy się w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie od godz. 8:00 do godz. 8:30 i popołudniu od godz. 16:30 do godz. 17:15, a w niedziele podczas Mszy świętych.

 

 1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – 03.05.2020