Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 24.05.2020

 1. Msze św. o godz.: 7:30, 9:00, 11:00 – po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci klas III, 12:30 i ostatnia Msza św. o godz. 17:00. Po niej nabożeństwo majowe .

 

 1. Nabożeństwo majowe w dni powszednie i w niedziele po Mszy św. wieczornej. Od piątku Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • We wtorek – Wspomnienie św. Filipa Nereusza, Prezbitera.
 • W czwartek – Rocznica śmierci Prymasa Tysiąclecia – Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczmy się od niego zawierzenia swego życia Matce Bożej. Niech jego ufność wyrażona w słowach: „Wszystko postawiłem na Maryję” będzie dla nas szczególnym wzorem.
 • W piątek – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, Dziewicy.
 • W przyszłą niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy o obowiązku przyjęcia Komunii Świętej wielkanocnej.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania kościoła w piątek po nabożeństwie majowym.

 

 1. Serdeczne podziękowanie pragnę wyrazić p. Krzysztofowi Pacud za ufundowanie czterech żyrandoli do nawy głównej naszego kościoła.

 

 1. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Wszystkim Kochanym Mamom z racji Ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki i wstawiennictwa Matki Najświętszej oraz miłości i wdzięczności na każdy dzień od swoich dzieci. Msza św. w intencji Matek we wtorek o godz. 18:00.

 

 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Wieczności Pan Bóg odwołał ś.p. Zdzisława Osuchowskiego z ul. Św. Rocha i ś.p. Macieja Wiklika z ul. Kiepury. Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu słowami modlitwy: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – 24.05.2020