Ogłoszenia duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła – 21.06.2020

 1. Msze św. o godz.: 7:30, 9:00, 11:00 – Uroczystość I Komunii Świętej dzieci klas III gr. II, 12:30, ostatnia Msza św. o godz. 17:00, a po niej nabożeństwo czerwcowe.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę w ubiegłą niedzielę z przeznaczeniem na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele. Złożono kwotę: 3426 zł.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • We wtorek – Dzień Ojca. Wszystkim Ojcom w dniu ich święta życzymy Bożego błogosławieństwa i wstawiennictwa św. Józefa.
 • W środę – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. To również rocznica święceń biskupich Biskupa Andrzeja Przybylskiego. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w jego intencji.

 

 1. Dziękujemy rodzicom dzieci klas III gr. II za sprzątanie kościoła i uporządkowanie terenu wokół kościoła, a także za dar ołtarza, którym jest haftowany zielony ornat. Dziękuję ks. Kan. Stanisławowi Biegańskiemu za konferencje dla rodziców oraz spowiedź dzieci i rodziców, a s. Beacie Gradzik za katechezy w szkole, a ostatnio także poprzez nauczanie zdalne. Dziękuję również Oficjałowi Sądu Metropolitalnego w Częstochowie ks. Kan. Dr. Michałowi Wieczorkowi za sprawowanie Najświętszej Ofiary podczas tej uroczystości, a Panu Organiście Łukaszowi Grabałowskiemu za przygotowaniu śpiewów oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza.

 

 1. Przez cały tzw. Biały Tydzień dzieci gromadzą się codziennie w kościele uczestnicząc we Mszy św. o godz. 18:00. Będą także otrzymywać kolejne pamiątki z racji I Komunii Świętej.

 

 1. Słowa wdzięczności kieruję do Członków Żywego Różańca naszej parafii za ufundowanie dwóch zwykłych zielonych orantów.

 

 1. Uroczysta Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży w przyszłą niedzielę, 28 czerwca, o godz. 11:00. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w sobotę, 27 czerwca, od godz. 09:00 do 10:00.

 

 1. W piątek po zakończeniu adoracji o godz. 20:00 zapraszamy do sprzątania kościoła.

 

 1. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

  Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – 21.06.2020