Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedziela Zwykła – 05.07.2020 r.

 1. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 11.00 i o 17.00. Taca z dzisiejszej niedzieli na Wyższe Seminarium Duchowne naszej archidiecezji. Nabożeństwo adoracyjne ze zmianą tajemnic różańcowych o godz. 16.00.

 

 1. Taca z przyszłej niedzieli na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele.

 

 1. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w niedziele o godz. 12:30, natomiast w dni powszednie Msze św. o godz. 8:00, 17:30 i 18:00.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W poniedziałek – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy, Patronki Dzieł Misyjnych w Polsce. To także dzień patronalny Apostolstwa Chorych. Módlmy się za wszystkich cierpiących, doświadczonych przez choroby i rozmaite boleści. Prośmy dla wszystkich potrzebujących o chrześcijańskie przeżycie czasu choroby; by wszyscy potrafili przyjąć krzyż i przemienić go w ofiarę przynoszącą prawdziwe życie.
 • W środę – Wspomnienie św. Jana z Dukli, Prezbitera.
 • W sobotę – Święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20:00.

 

 1. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Przy wyjściu z kościoła otrzymamy także nowy numer Biuletynu Parafialnego na miesiąc lipiec.

 

 1. Przypominamy o obowiązku wynikającym z prawa państwowego o zasłanianiu ust i nosa oraz zachowaniu odpowiedniego odstępu między sobą wewnątrz kościoła i na całym terenie placu kościelnego.

Dziękujemy wszystkim za zrozumienie zaistniałej sytuacji, a także za wsparcie modlitewne i materialne prac renowacyjnych naszej świątyni.

 

 1. Na najbliższy tydzień pracy i wakacyjnego odpoczynku –„Szczęść Boże”.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – 05.07.2020 r.