Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020 r.

Światowy Dzień Misyjny

  1. Msze św. o godz. 7:30, 9:00, 11:00, 12:30, 17:00. Po niej nabożeństwo różańcowe.

 

  1. Ze względu na chorobę duszpasterzy od poniedziałku do soboty włącznie nie będzie Mszy św. rano i wieczorem. Wszystkie te Msze św., które miały być od poniedziałku do soboty będą odprawione w późniejszym terminie. Informacje przekażemy zainteresowanym rodzinom. Nie będzie także nabożeństwa różańcowego, dlatego zachęcamy do odmawiania różańca w naszych domach. W tych dniach również nieczynna kancelaria parafialna.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę w ubiegłą niedzielę z przeznaczeniem na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele. Na ten cel złożono kwotę: 3250 zł. Dziś po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na potrzeby misji.

 

  1. W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II Papieża. Dziękujemy za ofiary składane na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Złożono ofiarę w kwocie: 1482 zł.

 

  1. „Słuszną i zbawienną rzeczą jest modlić się za zmarłych…”. W zakrystii przyjmujemy wypominki za zmarłych. Tam także można otrzymać kartki na wypominki.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20:00.

 

  1. W przyszłą niedzielę zmiana czasu na zimowy.

 

  1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

  1. W nawiązaniu do zarządzenia władz państwowych wprowadzającego czerwona strefę w mieście i powiecie częstochowskim w kościołach obowiązuje limit wiernych 1 osoba na 7 metrów kwadratowych, co w przypadku naszego kościoła daje 85 osób na jednej Mszy św. Przypominamy o obowiązku zakrywania w kościele i przestrzeni publicznej ust i nosa.

 

  1. Na najbliższy tydzień pracy: Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia parafialne z poprzedniego tygodnia

 

Ogłoszenia duszpasterskie – 18.10.2020 r.