Ogłoszenia duszpasterskie – 01.11.2020 r.

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 1. Msze św. o godz. 7:30, 9:00, 11:00, 12:30, o godz. 16:00 różaniec z wypominkami oktawalnymi za zmarłych, po nim zmiana tajemnic różańcowych i o godz. 17:00 – Msza św. Oktawalna. Taca na seminarium duchowne naszej archidiecezji.

 

 1. W związku z zarządzeniami władz państwowych o zamknięciu cmentarzy w dniach 31 października, 1 i 2 listopada, prosimy aby tak zaplanować swoją obecność na cmentarzach w kolejnych dniach listopada, jak zachęcał Papież Franciszek, który także umożliwił nam uzyskanie odpustu zupełnego za zmarłych nie tylko w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych, ale rozszerzył ten przywilej na cały miesiąc listopad.

 

 1. W poniedziałek, 2 listopada, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św.: o godz. 8:00 – za wszystkich wiernych zmarłych, także z naszych rodzin. O godz. 17:00 różaniec z wypominkami oktawalnymi, a po nim o godz. 18:00, Msza św. OKTAWALNA.

 

 1. Ponadto w tym tygodniu:
 • W środę – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, Biskupa.
 • W I czwartek miesiąca – modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne podczas Mszy św. OKTAWALNEJ o godz. 18:00.
 • W I piątek miesiąca – ze względu na sytuację epidemiologiczną nie będzie odwiedzin chorych z Komunią Św. W nagłych przypadkach prosimy o indywidualne kontaktowanie się z duszpasterzem. Okazja do spowiedzi św. od godz. 16:30.
 • W I sobotę miesiąca – podczas Mszy św. wieczornej akt wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.
 • W przyszłą niedzielę – taca na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele.

 

 1. Polecamy nowy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Przy wyjściu z kościoła możemy otrzymać nowy numer Biuletynu Parafialnego.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek po Mszy św. OKTAWALNEJ.

 

 1. Na najbliższy tydzień pracy –„Szczęść Boże”.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – 01.11.2020 r.