Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła – 07.02.2021

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 12:00, o godz. 16:00 nabożeństwo adoracyjne ze zmianą tajemnic różańcowych i ostatnia Msza św. o godz. 17:00.

 

 1. Dziękujemy za ofiary składane do puszek na zakony kontemplacyjne w naszej archidiecezji. Zebrano kwotę: 517 zł.

 

 1. Dzisiaj w naszej parafii Dzień Solidarności z Chorwacją dotkniętą trzęsieniem ziemi. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek.

 

 1. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na zapłatę za wykonane prace w naszym kościele.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W środę – Wspomnienie Św. Scholastyki, Dziewicy.
 • W czwartek – Wspomnienie NMP z LourdesXXIX Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych naszych parafian, ich rodzin, Służby Zdrowia, Wspólnot i Stowarzyszeń, którym sprawa chorych jest bliska będzie odprawiona w niedzielę, 14 lutego, o godz. 12:00. Prosimy o umożliwienie chorym, którzy mogą i tego pragną udziału w tej Mszy św.

 

 1. Dziękujemy wszystkim osobom, z którymi modliliśmy się w tym roku w kościele prosząc o błogosławieństwo Boże dla ich rodzin w związku z zaistniałą sytuacją pandemii. Pragniemy podziękować również za dar serca na rzecz funkcjonowania parafii w trudnych czasach. Ofiary składane przez ostatnie dwie niedziele na tacę będą przeznaczone na opłaty za oświetlenie i ogrzewanie kościoła.

 

 1. Dziękujemy Panom Pawłowi, Janowi i Tomaszowi Grazda za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek, na godz. 20:00.

 

 1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 8:00.

 

 1. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności Pan Bóg odwołał ś.p. Irenę Gęsiarz z ul. Irysowej. Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu słowami modlitwy „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – 07.02.2021