Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021

 1. Msze św. o godz.: 8:00, 10:00, po niej w kościele spotkanie z rodzicami dzieci klas III, 12:00, 15:00 – Godzina Miłosierdzia i ostatnia Msza św. o godz. 17:00.

 

 1. Taca z dzisiejszej niedzieli na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele.

 

 1. Dzisiaj rozpoczyna się 77. Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek Caritas na Archidiecezjalny Fundusz Charytatywny. W dalszym ciągu możemy przynosić koperty Caritas.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W środę – Rocznica Chrztu Polski (966 r.).

 

 1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w sobotę, 17 kwietnia, o godz. 8:00.

 

 1. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny oraz jest to V Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.

 

 1. W związku z obostrzeniami na razie w piątki nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek, po Mszy św. wieczornej. Dziękujemy za rozebranie dekoracji Bożego Grobu Panom Pawłowi, Janowi, Tomaszowi Grazda.

 

 1. Dziękujemy Państwu Adamowi i Joannie Pacak za ofiarowanie dwóch urządzeń metalowych do dezynfekcji rąk oraz Panu Organiście Łukaszowi Grabałowskiemu za dwa podobne plastikowe urządzenia.

 

 1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Wieczności Pan Bóg odwołał ś.p. Janusza Kuścika z ul. Podgórnej. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu słowami modlitwy: „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – 11.04.2021