Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 02.05.2021

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 17:00. Po Mszy św. o godz. 17:00 nabożeństwo majowe ze zmianą tajemnic różańcowych.

 

 1. Nabożeństwo majowe. W dni powszednie oraz w niedziele i święta po Mszy św. wieczornej. W kaplicy św. Anny w związku z zaistniałą sytuacją nabożeństw majowych nie będzie. Na czas miesiąca maja i nabożeństw majowych prosimy o dekorację krzyży przydrożnych i kaplicy św. Anny.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W poniedziałek – Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego: 8:00, 10:00, 12:00 i 17:00.
 • We wtorek – Wspomnienie Św. Floriana, Męczennika.
 • W czwartek – Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba. To także I czwartek miesiąca. Modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne podczas nabożeństwa majowego.
 • W piątek – I piątek miesiąca. Nie będzie Mszy św. o godz. 8:00. Chorych odwiedzimy z Komunią św. od godz. 9:00. Okazja do spowiedzi od godz. 16:30.
 • W sobotę – Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. To także dzień imienin Ks. Kan. Stanisława Biegańskiego. Msza św. zamówione w intencji Księdza Solenizanta będą odprawione w sobotę i niedzielę.

 

 1. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek, po nabożeństwie majowym. Dziękujemy również rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. za uporządkowanie placu przed kościołem.

 

 1. I Komunia Święta odbędzie się 16 maja o godz. 10:00. Natomiast w tym tygodniu spotkanie z dziećmi klas III we wtorek w kościele o godz. 19:00.

 

 1. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Przy wyjściu z kościoła otrzymamy także nowy numer Biuletynu Parafialnego.

 

 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności Pan Bóg odwołał ś.p. Andrzeja Bernaczyka z ul. Kiepury i ś.p. Jerzego Kafel z ul. Ikara. Jego pogrzeb w środę o godz. 11:00 na Cmentarzu Komunalnym. Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu słowami modlitwy „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – 02.05.2021