Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna – 09.05.2021

 1. Msze św. o godz.: 8:00, 10:00, 12:00 i 17:00, po niej nabożeństwo majowe.

 

 1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele.

 

 1. Nabożeństwo majowe w dni powszednie i w niedziele po Mszy św. wieczornej.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W czwartek – Wspomnienie NMP z Fatimy.
 • W piątek – Święto Św. Macieja, Apostoła. Rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego. W tym dniu przypada 43 rocznica święceń kapłańskich Ks. Proboszcza. Natomiast 29 czerwca przypada 60 rocznica święceń kapłańskich Ks. Dra Franciszka Dylusa.
 • W przyszłą niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 

 1. Również w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10:00 Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klas III. Spotkanie z tymi dziećmi w kościele we wtorek i czwartek o godz. 19:00. Spowiedź dzieci z klas III i ich rodzin w sobotę o godz. 9:00. W związku z tym kancelaria w sobotę nieczynna.

 

 1. Rocznica I Komunii Świętej dzieci z klas IV odbędzie się w niedzielę, 23 maja, o godz. 10:00. Do udziału w tej Mszy św. zapraszamy wszystkie trzy grupy z ubiegłego roku. O spotkaniach przygotowujących do rocznicy poinformujemy w przyszłą niedzielę.

 

 1. W czwartek i w sobotę nie będzie Mszy św. o godz. 8:00.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania kościoła w piątek na godz. 19:00 rodziców dzieci z klas III. Nadal nie będzie piątkowych adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności Pan Bóg odwołał ś.p. Krystynę Osak z ul. Ikara. Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu słowami modlitwy: „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”

 

 1. Czcigodny Księże Kanoniku Stanisławie!

Z racji patronalnego święta – Św. Stanisława, pragniemy złożyć gorące życzenia, aby Chrystus Najwyższy Kapłan obdarzał Księdza Kanonika wszelkimi potrzebnymi łaskami i wspierał swoją mocą w codziennych trudach. Życzymy dobrego zdrowia i opieki Matki Najświętszej.

Do życzeń dołączamy zapewnienie o naszej nieustannej modlitwie.

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – 09.05.2021