Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła – 05.09.2021 r.

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 17:00. O godz. 16:00 nabożeństwo adoracyjne i zmiana tajemnic różańcowych.

 1. Taca z dzisiejszej niedzieli na utrzymanie seminarium duchownego naszej archidiecezji. W przyszłą niedzielę taca na zapłatę za wykonane prace w naszym kościele.

 1. W czwartek przypada 15 rocznica święceń biskupich Arcybiskupa Wacława Depo, naszego Metropolity. W modlitwach polecajmy Bogu Jego osobę i służbę Kościołowi.

 1. We wtorek o godz. 19:00 w sali na plebanii spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy klasy I szkoły średniej.

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W środę – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

 1. W poniedziałek, środę i sobotę nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

 

 1. Uroczysta Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego w niedzielę, 12 września, o godz. 10:00. Podczas Mszy św. poświęcenie tornistrów z przyborami szkolnymi dla dzieci klas 0 i I. Ta Msza św. będzie podziękowaniem Panu Bogu za szczęśliwie przeżyte wakacje oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na Nowy Rok Szkolny. Okazja do spowiedzi dla tych, którzy jeszcze z niej nie skorzystali, w sobotę od godz. 16.30 do 17.30.

 1. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10:00 do sali na plebanii.

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20.00. Dziękujemy Pani Joannie Matyjewicz za przygotowanie obrusów na ołtarze.

 1. Rok temu, w październiku 2020 roku, z inicjatywy grupy rodziców z naszej parafii rozpoczęto modlitwę RÓŻAŃCEM RODZICÓW W INTENCJI DZIECI. Istnieją już dwa Koła Różańca Rodziców oraz niepełne trzecie Koło. Zachęcamy rodziców do podjęcia tej pięknej modlitwy za swoje dzieci. Szczegóły na ulotkach wyłożonych na stoliku przy wyjściu z kościoła, a także na tablicy informacyjnej.

 1. Nasza parafia otrzymała od Bpa Jerzego Mazura, Przewodniczącego Komisji Episkopatu Polski ds. Misji dyplom i podziękowanie za ofiary na środki transportu dla misjonarzy w ramach Akcji „Św. Krzysztof – 1 gr za 1 km” w roku 2021.

 1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 1. Na najbliższy tydzień pracy –„Szczęść Boże”.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – 05.09.2021 r