Ogłoszenia duszpasterskie XXX Niedziela Zwykła – 24.10.2021 r.

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 – z udziałem dzieci, 12:00, 17:00. Po niej nabożeństwo różańcowe.

 

 1. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na potrzeby misji.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • w czwartek – Święto Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza
 • w piątek – Święto poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej pw. Świętej Rodziny. W tym dniu w Bazylice Katedralnej o godz. 18:00 zostanie odprawiona przez Ks. Abpa Wacława Depo uroczysta Msza św. na rozpoczęcie etapu diecezjalnego ogłoszonego przez Ojca Świętego Franciszka Synodu. Jak słyszeliśmy w ubiegłą niedzielę w liście pasterskim naszego Metropolity do udziału w tej uroczystości zostaliśmy zaproszeni, dlatego bardzo gorąco zachęcamy do udziału w tej Mszy św. naszych parafian.

 

 1. We wtorek o godz. 19:15 w sali na plebani spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla klas I szkół średnich. W czwartek natomiast o godz. 19:15 w sali na plebani spotkanie dla uczniów klas VII.

 

 1. „Słuszną i zbawienną rzeczą jest modlić się za zmarłych…”. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych. Tam także można otrzymać kartki na wypominki.

 

 1. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, a do przewodnictwa zapraszamy: w poniedziałek – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, we wtorek – młodzież przygotowująca się do bierzmowania z klas VII i VIII, w środę – duszpasterze, w czwartek – dzieci szkół podstawowych klasy I – VI, w piątek – lektorzy, w sobotę – Chór Parafialny „Cantilena”, w niedzielę po Mszy św. o godz. 17:00 – Żywy Różaniec.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20.00.

 

 1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Chłopców, którzy pragną zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę w sali na plebanii o godz. 10:00.

 

 1. Na najbliższy tydzień pracy –„Szczęść Boże”.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – 24.10.2021 r.