Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 21.11.2021 r.

 1. Msze św. o godz. 8:00 – po niej wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi, 10:00, 12:00 – podczas Mszy św. Ks. Bp prof. Antoni Długosz udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Ostatnia Msza św. o godz. 17:00.

 

 1. Dziękujemy za ofiary składane na tacę w ubiegłą niedzielę z przeznaczeniem na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele. Zebrano kwotę: 3835 zł. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na rzecz mieszkańców Libanu. Zebrano 1702 zł.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W poniedziałek – Wspomnienie Św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy. Z racji wspomnienia Św. Cecylii, Patronki muzyki kościelnej, składamy serdeczne życzenia Panu Organiście Łukaszowi Grabałowskiemu, a także Chórowi Parafialnemu „Cantilena”. Msza św. w ich intencji w przyszłą niedzielę o godz. 12:00.
 • W środę – Wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

 

 1. Od przyszłej niedzieli możemy przynosić do kościoła dary żywnościowe takie, jak: mąka, kasza, makaron, ryż, cukier, konserwy, olej, masło, kawa, herbata, słodycze dla dzieci. Z tych darów przygotujemy paczki i przekażemy najbardziej potrzebującym rodzinom naszej parafii. Niech to będzie świąteczny dar naszych serc dla Chrystusa w drugim potrzebującym człowieku. Kosze na dary wystawione są przy ostatnich ławkach.

 

 1. W zakrystii, a w tygodniu także w kancelarii parafialnej można nabyć opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy nabywaniu opłatków będą przeznaczone na zapłatę za prace remontowe w kościele.

 

 1. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się adwent, czyli czas radosnego przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego.

 

 1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20:00.

 

 1. Chłopców pragnących zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10:00 w kościele.

 

 1. Na najbliższy tydzień pracy –„Szczęść Boże”.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 21.11.2021 r.