Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 – Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klas III, 12:00 i 17:00. Po Mszy św. o godz. 17:00 nabożeństwo majowe.

 

 1. Dziękujemy za ofiary na tacę z ubiegłej niedzieli z przeznaczeniem na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele. Złożono kwotę: 3386 zł.

 

 1. Nabożeństwo majowe. W dni powszednie oraz w niedziele i święta po Mszy św. wieczornej.

 

 1. Dziękujemy tym, którzy uczestniczyli w pierwszym Nabożeństwie Fatimskim w naszej parafii w miniony piątek, 13 maja, o godz. 20:00.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W poniedziałek – Święto Św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika.

 

 1. Rocznica I Komunii Świętej klas IV w niedzielę, 22 maja, o godz. 10:00. Spotkanie z dziećmi z klas IV w czwartek w kościele o godz. 19:00. Spowiedź klas IV i ich rodzin w sobotę o godz. 9:00. Kancelaria w sobotę nieczynna.

 

 1. Dziękujemy rodzicom dzieci z klas III za sprzątanie kościoła, kwiaty do kościoła i przed kościół, uporządkowanie terenu całego placu przy i wokół kościoła oraz wykoszenie trawy, a także za dar ołtarza z racji I Komunii Świętej – ufundowanie pięknego ornatu Matki Bożej Fatimskiej.

 

 1. Dzieci z klas III przychodzą do kościoła w poniedziałek, wtorek i środę na godz. 18:00 i wtedy otrzymają pamiątki I Komunii Świętej (w poniedziałek – poświęcenie medalika i otrzymują koperty misyjne, we wtorek – przynoszą koperty misyjne i otrzymują książkę o Fatimie, w środę – otrzymują obrazek w ramce jako pamiątkę i potwierdzenie I Komunii Świętej).

 

 1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 8:00.

 

 1. Zapraszamy do sprzątania kościoła rodziców dzieci z klas IV w piątek na godz. 20.00 – po zakończeniu adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy: Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022