Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedziela Zwykła – 28.08.2022 r.

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 17:00.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W poniedziałek – Wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
 • W czwartek – I czwartek miesiąca. Modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne po Mszy św. o godz. 18:00. To także 83 rocznica wybuchu II wojny światowej.
 • W piątek  – I piątek miesiąca – chorych odwiedzimy z Komunią św. od godz. 9.00 (prosimy o zgłaszanie chorych). W piątek okazja do spowiedzi św. dla dzieci szkół podstawowych klas IV – VIII i młodzieży z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego od godz. 16.30 do godz. 17:30.
 • W sobotę – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła.
 • To także I sobota miesiąca, modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o godz. 18:00.
 • W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca – nabożeństwo adoracyjne ze zmianą tajemnic różańcowych o godz. 16:00.

 

 1. Uroczysta Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego w przyszłą niedzielę, 4 września, o godz. 10:00. Podczas Mszy św. poświęcenie tornistrów z przyborami szkolnymi dla dzieci klas 0 i I. Ta Msza św. będzie podziękowaniem Panu Bogu za szczęśliwie przeżyte wakacje oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na Nowy Rok Szkolny.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20.00.

 

 1. Zapraszamy na spotkanie formacyjne poszczególne grupy modlitewno – duszpasterskie naszej parafii: Żywy Różaniec – I niedziela miesiąca godz. 16:00, Liturgiczna Służba Ołtarza: sobota godz. 10:00 (zapraszamy kandydatów do grona ministrantów), Chór Parafialny „CANTILENA” – środa godz. 18:30.

 

 1. Polecamy lekturę nowego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela.

 

 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Wieczności Pan Bóg odwołał ś.p. Irenę Hajzler z ul. Kiepury. Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu słowami modlitwy: „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”

 

 1. Na najbliższy tydzień pracy –„Szczęść Boże”.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedziela Zwykła – 28.08.2022 r.