Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła – 11.09.2022 r.

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 – z udziałem dzieci, 12:00 – z udziałem młodzieży i 17:00.

 

 1. Taca z dzisiejszej niedzieli na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę w ubiegłą niedzielę na potrzeby i utrzymanie seminarium duchownego naszej archidiecezji. Zebrano kwotę 1911 zł.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • We wtorek – Wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła. O godz. 20.00 kolejne NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. Rozpocznie się Mszą św. (w zakrystii i kancelarii przyjmujemy intencje na tę Mszę św.). Po Mszy św. modlitwa różańcowa i procesja wokół kościoła.
 • W środę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – odpust w parafii Świętego Krzyża na Rynku Wieluńskim. Suma odpustowa o godz. 18:00.
 • Kościół w Polsce i w Europie w tym dniu pragnie włączyć się w modlitwę za Ukrainę. Jest to propozycja Rady Konferencji Episkopatów Europy jako wołanie o pokój na świecie, a także uwrażliwienie wspólnoty międzynarodowej na kwestie pomocy uchodźcom wojennym. Na polecenie Ks. Abpa Wacława Depo we wszystkich parafiach archidiecezji, a także w naszej parafii specjalne nabożeństwo różańcowe przed Najświętszym Sakramentem ze śpiewem suplikacji będzie odprawione o godz. 16:30.
 • W czwartek – Wspomnienie NMP Bolesnej.
 • W piątek – Wspomnienie świętych Męczenników Korneliusza Papieża i Cypriana Biskupa.
 • W sobotę – Dzień „Golgoty Wschodu” i Światowy Dzień Sybiraka. Módlmy się w tym dniu za poległych i pomordowanych na Wschodzie.
 • W przyszłą niedzielę – Święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, a szczególnie dzieci i młodzieży. W sobotę na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy dzieci z klas I – VI z rodzicami oraz uczniów klas VII i VIII, które rozpoczynają przygotowanie do bierzmowania, a także młodzież klas I szkół średnich, która przyjmie sakrament bierzmowania 13 listopada (dlatego w tym tygodniu nie będzie spotkania w środę, tylko w sobotę w kościele o godz. 18:00) oraz pozostałych klas szkół średnich.
 1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców dzieci z klas III szkoły podstawowej, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii Świętej.

 

 1. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania kościoła w piątek na godz. 20:00.

 

 1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Na najbliższy tydzień pracy –„Szczęść Boże”.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła – 11.09.2022 r.