Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła – 02.10.2022 r.

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 17:00, a po niej nabożeństwo różańcowe oraz zmiana tajemnic różańcowych.

 

 1. Taca z dzisiejszej niedzieli na Seminarium Duchowne naszej archidiecezji. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na zapłatę za wykonane prace w naszym kościele.

 

 1. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00. Do przewodnictwa zapraszamy poszczególne grupy modlitewne według podanego porządku: poniedziałek – Koło Różańca Rodziców, wtorek – młodzież przygotowująca się do bierzmowania – klasy VII i VIII, środa – młodzież szkół średnich, czwartek – dzieci szkół podstawowych klasy I – VI, piątek – Lektorzy Świeccy, sobota – Chór parafialny „Cantilena”, w niedziela po Mszy św. o godz. 17:00 przewodniczy Żywy Różaniec.

 

 1. We wtorek, 4 października, w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość odpustowa ku czci Św. Franciszka z Asyżu. Msze św. o godz. 8:00 i uroczysta suma o godz. 18:00, którą odprawi i słowo Boże wygłosi ks. Biskup Antoni Długosz. Podczas tej Mszy św. dzieci klas III przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają poświęcony różaniec. Zachęcamy do licznego udziału w tej uroczystości wiernych, a przede wszystkim: Księży Paulistów, Siostry Uczennice Boskiego Mistrza, Chór Parafialny z Panem Organistą, Żywy Różaniec, Różaniec Rodziców w Intencji Dzieci, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania – klasy I szkół średnich oraz klasy VII i VIII, przedstawicieli Ruchów Duszpasterskich naszej parafii, Liturgiczną Służbę Ołtarza, Lektorów Świeckich.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • We wtorek – Wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu.
 • W środę – Wspomnienie Św. Siostry Faustyny Kowalskiej, Dziewicy.
 • W czwartek – I czwartek miesiąca. Modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne podczas różańca.
 • W piątek – Wspomnienie NMP Różańcowej. Msza św. w intencji Żywego Różańca o godz. 18:00. To także I piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy z Komunią Świętą od godz. 9:00. Prosimy o zgłaszanie chorych. Okazja do spowiedzi od godz. 16:00 do godz. 17:00.

 

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Zapraszam do sprzątania w poniedziałek po różańcu oraz w piątek na godz. 20:00. Zapraszamy również nowe chętne do sprzątania świątyni osoby.

 

 1. Kartki na wypominki są dostępne w zakrystii i kancelarii parafialnej. Tam także przyjmujemy na wypominki.

 

 1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Przy wyjściu z kościoła możemy otrzymać nowy numer Biuletynu Parafialnego.

 

 1. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie do sali na plebanii w sobotę na godz. 10:00.

 

 1. Na najbliższy tydzień pracy –„Szczęść Boże”.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła – 02.10.2022 r.