Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła – 05.02.2023

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 – z udziałem dzieci, 12:00 – z udziałem młodzieży, o godz. 16:00 nabożeństwo adoracyjne ze zmianą tajemnic różańcowych i ostatnia Msza św. o godz. 17:00.

 

 1. Dziękujemy za ofiary składane do puszek na zakony kontemplacyjne w naszej archidiecezji. Zebrano kwotę: 1176 zł.

 

 1. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na zapłatę za wykonane prace w naszym kościele.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W poniedziałek – Wspomnienie Świętych Męczenników – Pawła Miki i Towarzyszy.
 • W piątek – Wspomnienie Św. Scholastyki, Dziewicy.
 • W sobotę – Wspomnienie NMP z LourdesXXXI Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych naszych parafian, ich rodzin, Służby Zdrowia, Wspólnot i Stowarzyszeń, którym sprawa chorych jest bliska będzie odprawiona w sobotę, 11 lutego, o godz. 10:00. Prosimy o umożliwienie chorym, którzy mogą i tego pragną udziału w tej Mszy św.
 • W przyszłą niedzielę – Spotkanie z rodzicami i dziećmi klas III przygotowujące do I Komunii Świętej, po Mszy św. o godz. 10:00, w kościele.

 

 1. Dziękujemy Panom Pawłowi i Tomaszowi Grazda za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i odśnieżanie terenu przed kościołem Paniom: Jadwidze Dederko, Grażynie Skrzydeł, Bogusławie Lamch, Wiolettcie Gaca, Elżbiecie Sitek, Joannie Matyjewicz oraz Państwu Barbarze i Krzysztofowi Ludynia i Panu Romanowi Desperak. Zapraszamy do sprzątania w piątek, na godz. 20:00.

 

 1. Dziękujemy za miłe przyjęcie podczas kolędy mieszkańcom ulic: Krzemiennej, Modrej, Kolarskiej i Lubej. Zakończyliśmy już wizytę duszpasterską. Dla rodzin, które z różnych przyczyn nie mogły podjąć wspólnej modlitwy z duszpasterzem w wyznaczonym terminie, istnieje możliwość umówienia dogodnego dla rodziny i duszpasterza terminu kolędy.

 

 1. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorek w godz. 19:00 – 19:30 i w sobotę wyjątkowo w godz. 8:30 – 9:30.

 

 1. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Wieczności Pan Bóg odwołał ś.p. Henryka Wewiór z ul. Ikara, Macieja Kapicę z ul. Białej i Barbarę Oczek z ul. Rybackiej (jej pogrzeb rozpocznie się Mszą św. w kościele na Cmentarzu Kule w poniedziałek, 6 lutego, o godz. 11.00). Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu słowami modlitwy: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła – 05.02.2023