Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 16.04.2023

  1. Msze św. o godz.: 8:00, 10:00 – z udziałem dzieci, 12:00 – z udziałem młodzieży, 15:00 – Godzina Miłosierdzia i ostatnia Msza św. o godz. 17:00.

 

  1. Dzisiaj rozpoczyna się 79. Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek Caritas na Archidiecezjalny Fundusz Charytatywny.

 

  1. Dziękujemy za ofiary składane na tacę w ubiegłą niedzielę z przeznaczeniem na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele. Złożono kwotę: 3726 zł.

 

  1. W tym tygodniu w środę po Mszy św., o godz. 18:30, w kościele spotkanie z rodzicami i dziećmi z klas III przygotowujące do I Komunii Świętej.

 

  1. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele XV Ogólnopolski Tydzień Biblijny oraz jest to VII Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek, po zakończonej adoracji o godz. 20:00. Dziękujemy za rozebranie dekoracji Bożego Grobu.

 

  1. Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej – Patronki Rodzin w Żarkach zaprasza śpiewające rodziny do wzięcia udziału w Festiwalu. Termin zgłoszeń do 3 maja 2023 roku. Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Dla zwycięzców przewidziane nagrody finansowe. Szczegóły na plakacie na tablicy informacyjnej przed kościołem.

 

  1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

  1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Wieczności Pan Bóg odwołał ś.p. Genowefę Rudolf z ul. Gminnej. Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu słowami modlitwy: „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”

 

  1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 16.04.2023