Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedziela Zwykła – 09.07.2023 r.

 1. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12:00 i o 17.00. Taca z dzisiejszej niedzieli na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę w ubiegłą niedzielę na Wyższe Seminarium Duchowne naszej archidiecezji. Zebrano kwotę: 2153 zł.

 

 1. Za dwa tygodnie, w niedzielę 23 lipca, Msza św. odpustowa w kaplicy św. Anny o godz. 12:00. W związku z tym w kościele będą Msze św. o godz. 8:00, 10:00 i 17:00. Prosimy o przygotowanie i dekorację kaplicy i jej otoczenia.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • We wtorek – Święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy.
 • W środę – Wspomnienie Św. Brunona z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika.
 • W czwartek – Wspomnienie Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. O GODZ. 20.00 KOLEJNE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, rozpocznie się Mszą św. (w zakrystii i kancelarii przyjmujemy intencje na tę Mszą św.), po niej modlitwa różańcowa i procesja wokół kościoła.
 • W sobotę – Wspomnienie Św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20:00. Dziękujemy p. Januszowi Dądeli za renowację dachu na kaplicy Św. Anny (czyszczenie i malowanie blachy).

 

 1. Polecamy najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Wieczności Pan Bóg odwołał ś.p. Michała Połońskiego z ul. Św. Pawła. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu słowami modlitwy: „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”

 

 1. Na najbliższy tydzień pracy i wakacyjnego odpoczynku –„Szczęść Boże”.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedziela Zwykła – 09.07.2023 r.