Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedziela Zwykła – 20.08.2023 r.

 1. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00.

 

 1. Dziękujemy za ofiary na tacę z ubiegłej niedzieli przeznaczone na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele. Złożono kwotę: 3211zł.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W poniedziałek – Wspomnienie Św. Piusa X, Papieża.
 • We wtorek – Wspomnienie NMP Królowej.
 • W czwartek – Święto Św. Bartłomieja, Apostoła.
 • W piątek – w wigilię uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej uroczyste nieszpory w Bazylice Archikatedralnej o godz. 1715, a po nich procesja maryjna na Jasną Górę z udziałem wiernych miasta Częstochowy i pielgrzymek z terenu archidiecezji. Msza św. przed Szczytem Jasnogórskim zakończy wigilijne nabożeństwo.
 • W sobotę – Uroczystość NMP Częstochowskiej. Suma odpustowa na Jasnej Górze o godz. 11:00. W naszym kościele Msze św. o godz. 8.00, 17.00 i 18.00. Prosimy o dekorację naszych domów flagami i obrazami religijnymi. Od czwartku po Mszy św. wieczornej w naszym kościele odmawiamy Nowennę do NMP Częstochowskiej.

 

 1. Dziękujemy tym, którzy w ubiegły czwartek wzięli udział w parafialnej pielgrzymce na Jasną Górę. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza za modlitwy i przewodnictwo duchowe podczas przemarszu pielgrzymów na Jasną Górę, a także naszym parafianom za prowadzone śpiewy, jak również niosącym tablicę pielgrzymkową z nazwą parafii i nagłośnienie.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20.00

 

 1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Na najbliższy tydzień –„Szczęść Boże”.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedziela Zwykła – 20.08.2023 r.