Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedziela Zwykła – 03.09.2023 r.

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 – na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, 12:00 i 17:00. O godz. 16:00 nabożeństwo adoracyjne i zmiana tajemnic różańcowych.

 

 1. Taca z dzisiejszej niedzieli na utrzymanie seminarium duchownego naszej archidiecezji. W przyszłą niedzielę taca na zapłatę za wykonane prace w naszym kościele.

 

 1. W sobotę przypada 17 rocznica święceń biskupich Arcybiskupa Wacława Depo, naszego Metropolity. W modlitwach polecajmy Bogu Jego osobę i służbę Kościołowi.

 

 1. W środę o godz. 19:00 w sali na plebanii spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy klasy I szkoły średniej, a także tych, którzy wcześniej zaniedbali przyjęcie sakramentu bierzmowania, a teraz chcieliby do niego przystąpić.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W piątek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 17:30 i 18:00.

 

 1. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10:00 do sali na plebanii.

 

 1. Jasnogórski Chór Chłopięco – Męski „Pueri Claramontani” i Chór Dziewczęcy „Filiae Mariae” ogłaszają nabór. Szczegóły na plakacie na tablicy informacyjnej w kruchcie kościoła. Jednocześnie osoby, które chciałyby dołączyć do naszego chóru „Cantilena” zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 18:00 w sali na plebanii.

 

 1. Pragniemy poinformować, że decyzją Ks. Abpa Wacława Depo nasz Pan Organista Łukasz Grabałowski został powołany do Sekcji Liturgiczno – Muzycznej przygotowującej nawiedzenie Kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej archidiecezji. Panu Organiście Łukaszowi gratulujemy nominacji.

 

 1. MIVA Polska oraz polscy misjonarze i misjonarki składają podziękowanie za ofiary od naszej parafii zebrane podczas poświęcenia pojazdów na misyjne środki transportu w czasie XXIV Ogólnopolskiego Tygodnia Św. Krzysztofa i Akcji „Św. Krzysztof – 1 gr za 1 km”. Przekazaliśmy kwotę 2600 zł.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20.00.

 

 1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Przy wyjściu z kościoła możemy otrzymać nowy numer Biuletynu Parafialnego.

 

 1. Na najbliższy tydzień pracy –„Szczęść Boże”.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedziela Zwykła – 03.09.2023 r.