Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła – 22.10.2023 r.

Niedziela Misyjna

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 – z udziałem dzieci, 12:00 – z udziałem młodzieży, 17:00. Po niej nabożeństwo różańcowe.

 

 1. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na potrzeby misji. Można również wysłać smsa o treści MISJE. Szczegóły na plakacie na tablicy informacyjnej przed kościołem.

 

 1. Dziękujemy za ofiary do puszek z ubiegłej niedzieli z racji Dnia Papieskiego na stypendia dla zdolnej, niezamożnej młodzieży. Złożono kwotę: 2289 zł.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • w sobotę – Święto Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

 

 1. „Słuszną i zbawienną rzeczą jest modlić się za zmarłych…”. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych. Tam także można otrzymać kartki na wypominki.

 

 1. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, a do przewodnictwa zapraszamy: poniedziałek – Koło Różańca Rodziców, wtorek – młodzież – klasy VI, VII, VIII, środa – młodzież szkół średnich, czwartek – dzieci szkół podstawowych klasy I – V, piątek – Lektorzy Świeccy, sobota – Chór parafialny „Cantilena”, w niedziela po Mszy św. o godz. 17:00 przewodniczy Żywy Różaniec

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20.00.

 

 1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Chłopców, którzy pragną zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę w sali na plebanii o godz. 10:00.

 

 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Wieczności Pan Bóg odwołał ś.p. Barbarę Tabaka – Połońską z ul. Św. Pawła. Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu słowami modlitwy: „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”

 

 1. Na najbliższy tydzień pracy –„Szczęść Boże”.

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła – 22.10.2023 r. Niedziela Misyjna