Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła – 11.02.2024

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 – Msza św. w intencji chorych oraz w intencji mieszkańców ul. Kalinowej, Podgórnej, Kiepury, Beskidzkiej, Krzemiennej, Modrej, Lubej i Wiolinowej, 12:00 i o godz. 17:00.

 

 1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na zapłatę za wykonane prace w naszym kościele.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W środęrozpoczynamy WIELKI POST. W Środę Popielcową Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 8:00, 10:00, 17:00 i 18:00. Jednocześnie przypominamy, że w tym dniu obowiązuje POST ŚCISŁY i powstrzymanie się od pokarmów mięsnych. Również w Środę Popielcową na prośbę Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski Abpa Stanisława Gądeckiego w całej Polsce w kościołach po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek Caritas na wsparcie potrzebujących Ukraińców zarówno w Polsce jak i na Ukrainie.

 

 1. Droga Krzyżowa w każdy piątek: o godz. 16:45 – dla starszych, młodzieży i dzieci.

 

 1. Gorzkie Żale w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 17:00.

 

 1. Od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu trwać będą kwartalne dni modlitw o ducha pokuty oraz Tydzień Modlitw o Trzeźwość.

 

 1. W piątki Wielkiego Postu nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek, na godz. 18:30.

 

 1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Sprawozdanie z tej wizyty – w przyszłą niedzielę. Jeśli rodziny, które wyjechały z dziećmi na ferie lub miały inne ważne przeszkody i nie były obecne podczas wizyty duszpasterskiej mogą jeszcze w tym tygodniu umówić z księdzem dogodny termin kolędy.

 

 1. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Dzisiaj CZUWANIE NA JASNEJ GÓRZE z udziałem mieszkańców dekanatu Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie, do którego należy nasza parafia. Zachęcamy do udziału w tym modlitewnym spotkaniu, które rozpoczyna się o godz. 21.00 do godz. 24.00.

 

 1. Na nadchodzący tydzień – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła – 11.02.2024