Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024

 1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 12:00, 17:00, po niej nabożeństwo Gorzkie.

 

 1. Dziś Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na rzecz pomocy Kościołowi w Świecie. Możemy również wesprzeć polskich misjonarzy wysyłając SMS o treści „MISJE” na numer 72032.

 

 1. Dziękujemy za udział w adoracji Kołom Żywego Różańca, Chórowi Parafialnemu „Cantilena” z Panem Organistą, Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz wszystkim biorącym udział w naszym kościele, jako kościele stacyjnym, we Mszy św. i modlitwie o powołania kapłańskie, zakonne, a także w intencji Kościoła częstochowskiego pod przewodnictwem Bpa Andrzeja Przybylskiego.

 

 1. Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 16:45 – dla starszych, młodzieży i dzieci.

W Wielkim Poście w piątki nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

Gorzkie Żale: w niedziele po Mszy św. o godz. 17:00.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W piątek – I piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy z Komunią Św. od godz. 9:00. Okazja do spowiedzi dla dzieci, młodzieży i starszych podczas Drogi Krzyżowej, a po niej udzielana będzie Komunia Św.
 • W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Gorzkich Żalach.

 

 1. Od dzisiaj do Niedzieli Palmowej włącznie możemy przynosić do kościoła i składać do ustawionych pojemników dary żywnościowe, z których przygotujemy paczki świąteczne i przekażemy najbardziej potrzebującym rodzinom naszej parafii jako dar naszych serc na ich stół świąteczny. Nie przynosimy odzieży ani innych artykułów poza żywnością. Możemy również nabywać świece Caritas w cenie 10 zł na stół wielkanocny.

 

 1. Wszystkie dzieci zapraszamy do udziału w konkursie na największą i najpiękniejszą palmę. Rozstrzygnięcie konkursu w Niedzielę Palmową przed Mszą św. o godz. 10:00.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek, na godz. 18:30.

 

 1. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024