Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 07.04.2024

 1. Msze św. o godz.: 8:00, 10:00, 12:00, 15:00 – Godzina Miłosierdzia i zmiana tajemnic różańcowych i ostatnia Msza św. o godz. 17:00. Taca na seminarium duchowne naszej archidiecezji.

 

 1. Dzisiaj rozpoczyna się 80. Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek Caritas na Archidiecezjalny Fundusz Charytatywny.

 

 1. Taca w przyszłą niedzielę z przeznaczeniem na cele gospodarcze.

 

 1. W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

 

 1. W tym tygodniu w środę po Mszy św., o godz. 18:30, w kościele spotkanie z rodzicami i dziećmi z klas III przygotowujące do I Komunii Świętej.

 

 1. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny oraz jest to VIII Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.

 

 1. Również w przyszłą niedzielę 1058 rocznica Chrztu Polski (966 r.), który przyniósł wartości stanowiące o polskiej i chrześcijańskiej wartości. Zachęcamy do świętowania Chrztu Polski przez wywieszenie flagi narodowej.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek, po zakończonej adoracji o godz. 20:00. Dziękujemy za rozebranie dekoracji Bożego Grobu.

 

 1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Wieczności Pan Bóg odwołał ś.p. Bogdana Bułacza z ul. Odrodzenia. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu słowami modlitwy: „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 07.04.2024