Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła – 9.06.2024

 1. Msze św. o godz.: 8:00, 10:00, 12:00, 17:00, a po niej nabożeństwo czerwcowe. Taca z przeznaczeniem na zwrot pieniędzy, jak już wcześniej informowałem, osobom, które pożyczyły na jednorazową spłatę pożyczki w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

 

 1. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie i niedziele po Mszy św. wieczornej.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • We wtorek –  Wspomnienie Św. Barnaby, Apostoła.
 • W czwartek – Wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i Doktora Kościoła. To także dzień imienin Biskupa Antoniego Długosza. W intencji Ks. Biskupa Antoniego będziemy się modlić podczas Nabożeństwa Fatimskiego.
 • W piątek – Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

 

 1. W środę, 12 czerwca, o godz. 10:45 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej Nr 29 im. Św. Jadwigi Królowej. Spowiedź dla dzieci klas III – VIII we wtorek, 11 czerwca, o godz. 16:30.

 

 1. W czwartek, 13 czerwca, o godz. 20:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. W zakrystii przyjmujemy intencje na Mszę św. do Matki Bożej Fatimskiej.

 

 1. W czwartek ze względu na Nabożeństwo Fatimskie Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie recytowana po Mszy św. o godz. 18:00.

 

 1. W sobotę w Sanktuarium Matki Bożej w Myszkowie – Mrzygłodzie odbędzie się XI Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Częstochowskiej.

 

 1. W tym tygodniu ze względu na Nabożeństwo Fatimskie i Pielgrzymkę Ministrantów osoby zainteresowane sprawami kancelaryjnymi zapraszamy we wtorek i środę w godz. 19:00 – 19:30. Kancelaria parafialna w czwartek i sobotę będzie nieczynna.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20:00, po adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia parafialne z poprzedniego tygodnia

Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła – 9.06.2024