Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 28.04.2024

 1. Msze św. o godz.: 8:00, 10:00, 12:00 i o godz. 17:00.

 

 1. Od środy rozpoczynamy w kościele nabożeństwa majowe: w niedziele po Mszy św. o godz. 17:00, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00. Na czas miesiąca maja prosimy o dekoracje krzyży przydrożnych i kaplicy Św. Anny.

 

 1. W tym tygodniu nie ma przygotowania do I Komunii Świętej klas III. Termin spotkania podamy w przyszłą niedzielę.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
 • W poniedziałek – Święto Św. Katarzyny ze Sieny, Dziewicy i Doktora Kościoła, Patronki Europy.
 • W czwartek – Wspomnienie Św. Atanazego, Biskupa i Doktora Kościoła. To także I czwartek miesiąca. Modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne podczas nabożeństwa majowego.
 • W piątek: Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – to święto patronalne naszej archidiecezji. Jest to również dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków przebywających na emigracji oraz święto narodowe Konstytucji 3-go Maja. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej. Msze św. według porządku niedzielnego: 8:00, 10:00, 12:00 i 17:00. Kancelaria w tym dniu nieczynna.  Nie ma tego dnia również wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.To także I piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy z Komunią Św. od godz. 14:00. Okazja do spowiedzi dla dzieci, młodzieży i starszych podczas każdej Mszy św..
 • W sobotę – Wspomnienie Św. Floriana, Męczennika.
 • W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po nabożeństwie majowym. Tego dnia także Msze św. o błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia dla ks. Kan. Stanisława Biegańskiego z okazji imienin.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i zapraszamy do sprzątania w czwartek po nabożeństwie majowym, o godz. 19:00.

 

 1. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Przy wyjściu z kościoła możemy odebrać nowy numer Biuletynu Parafialnego, a w nim historia peregrynacji Kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia parafialne z poprzedniego tygodnia

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 28.04.2024