Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018

  1. Msze św. o godz.: 7.30, 9:00, 11:00 – z udziałem dzieci, 12:30, i ostatnia Msza św. o godz. 17:00.

 

  1. Taca na seminarium duchowne naszej archidiecezji.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary składane w ubiegłą niedzielę na zapłatę za wykonane prace w kościele. Złożono na tacę ofiarę: 3894 zł.

 

  1. Dzisiaj rozpoczyna się X Ogólnopolski Tydzień Biblijny. To także II Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. W tygodniku „Niedziela” piękny, wprowadzający artykuł dotyczący tego wydarzenia pt. „Weźmijcie Pismo Święte”. Zachęcamy do czytania szczególnie Listu Św. Pawła Apostoła do Rzymian oraz Księgi Przysłów. Po Mszy św. wychodząc z kościoła otrzymamy karteczkę z propozycją do przeczytania w domu wybranego tekstu Pisma Świętego. Również w tygodniku „Niedziela” polecamy artykuł związany z 91. Rocznicą urodzin Benedykta XVI – „Mocarz wiary”.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek w ubiegłą niedzielę na pomoc ofiarom wojny w Syrii, a zwłaszcza w Aleppo. Zebrano i przekazano do Caritas 1689 zł.

 

  1. 16 kwietnia (poniedziałek) o godz. 19:00 w sali na plebanii spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy klasy VII szkoły podstawowej i II gimnazjum.

 

  1. W czwartek, 19 kwietnia, nie będzie Mszy św. o godz. 8:00.

 

  1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!