Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła – 10.02.2019

  1. Msze św. o godz. 7:30, 9:00, 11:00 – Msza św. z udziałem dzieci, 12:30, ostatnia Msza św. o godz. 17:00.

 

  1. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone będą na zapłatę za wykonane prace w naszym kościele. Po mszach św. w ramach XXVII Światowego Dnia Chorego zbiórka ofiar do puszek na domy z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi oraz na prowadzenie działalności wśród osób niepełnosprawnych i chorych, inicjowanych przez Katolicki Ruch Dobroczynny „Betel”.

 

  1. W tym tygodniu przypada:
  • W poniedziałek – Wspomnienie NMP z LourdesXXVII Światowy Dzień Chorego. W tym dniu w naszym kościele o godz. 10:00 Msza św. w intencji chorych naszych parafian, ich rodzin, Służby Zdrowia, Wspólnot i Stowarzyszeń, którym sprawa chorych jest bliska. Prosimy o umożliwienie chorym, którzy mogą i tego pragną udziału w tej Mszy św. Po Mszy św. błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem jak w Lourdes.
  • W czwartek – Wspomnienie Św. Cyryla Mnicha i Metodego Biskupa.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek, na godz. 20:00.

 

  1. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

  1. Dziękujemy za miłe przyjęcie okazane kapłanom podczas kolędy w minionym tygodniu, mieszkańcom ulic: Skwerowej, Irysowej, Lubej, Kalinowej, Podgórnej, Kolarskiej, Średniej, Spartakusa, Kiepury, Beskidzkiej, Modrej, Jabłonowej, Żurawiej, Gruntowej, Ks. Dzierżonia i Krzemiennej. Msza św. w intencji wszystkich rodzin, z którymi modliliśmy się podczas kolędy będzie odprawiona 3 marca (niedziela) o godz. 17:00. Rodziny, które nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a pragną to uczynić prosimy o zgłoszenie się do zakrystii po Mszy św. i ustalenie z duszpasterzem innego dogodnego terminu.

 

  1. Na nadchodzący tydzień i rozpoczynających się ferii życzymy miłego odpoczynku i Bożego błogosławieństwa.