Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła – 06.06.2021

 1. Msze św. o godz.: 8:00, 10:00, 12:00, 17:00, a po niej nabożeństwo czerwcowe oraz
  zmiana tajemnic różańcowych.

 

 1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie.

 

 1. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele.

 

 1. W tym tygodniu przypada:
  • We wtorek – Wspomnienie Św. Jadwigi Królowej.
  • W czwartek – Zakończenie OKTAWY BOŻEGO CIAŁA. Uroczysta Msza św. o godz. 18:00, a po niej poświęcenie wianków z kwiatów i ziół, następnie  błogosławieństwo małych dzieci. Kancelaria w tym dniu nieczynna.
  • W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. To także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Można uzyskać odpust zupełny za odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Jezusa. Ze względu na Uroczystość można spożywać pokarmy mięsne. W piątek nie będzie Mszy św. o godz. 8:00.
  • W sobotę – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 20:00, po adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Przy wyjściu z kościoła możemy otrzymać nowy numer Biuletynu Parafialnego.

 

 1. 29 czerwca przypada 60 rocznica święceń kapłańskich Ks. Dra Franciszka Dylusa, byłego proboszcza naszej parafii. Msza św. dziękczynna za łaskę powołania i pracy duszpasterskiej Czcigodnego Jubilata zostanie odprawiona w naszej świątyni w niedzielę, 27 czerwca, o godz. 12:00. Do udziału w tej Mszy św. zapraszamy Parafian.

 

 1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

 

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – 06.06.2021