Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2023

  1. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 – z udziałem dzieci, po niej spotkanie z rodzicami i dziećmi z klas III przygotowujące do I Komunii Świętej, 12:00 – z udziałem młodzieży, 17:00. Po Mszy św. o godz. 17:00 nabożeństwo Gorzkie Żale.

 

  1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na zapłatę za prace wykonane w naszym kościele. Dziękujemy za ofiary składane do puszek w ubiegłą niedzielę na rzecz pomocy polskim misjonarzom. Zebrano kwotę: 1022 zł.

 

  1. Spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania: w środę, 15 marca, o godz. 19:00 w kościele – klasy VII i VIII.

 

  1. Wszystkie dzieci zapraszamy do udziału w konkursie na największą i najpiękniejszą palmę. Rozstrzygnięcie konkursu w Niedzielę Palmową przed kościołem o godz. 9:45.

 

  1. Do Niedzieli Palmowej włącznie możemy przynosić do kościoła i składać do ustawionych pojemników dary żywnościowe, z których przygotujemy paczki świąteczne i przekażemy najbardziej potrzebującym rodzinom naszej parafii jako dar naszych serc na ich stół świąteczny.

 

  1. Pod chórem po Mszy św. można nabyć świece wielkanocne Caritas, w cenie 10 zł, które możemy umieścić na stole podczas świątecznego śniadania.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Zapraszamy do sprzątania w piątek na godz. 18:40.

 

  1. Dziękujemy Panom Adamowi i Pawłowi Pacak za naprawienie drzwi wejściowych w kościele.

 

  1. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

 

  1. Na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!

Intencje mszalne na bieżący tydzień

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2023